probleemne nahk 27.01.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

mind on juba mitu aastat vaevanud probleemne nahk,olen proovinud mitmeid vahendeid aga mitte miski ei aita,olen ise 17a.,mul on halb vaadat enda näonahka peeglist,olen proovinud sellist ravimit nagudifferin aga tulemusi pole,mul on poorid ummistunud tugevalt ja arme on ka omajagu näol,kas oskaksite mulle soovitada mõnd ravimit või head nahaarsti
tänan,neiu tartust

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Aknega tegelevad kõik nahaarstid. Te peaksite teadma, et akne on ravitav, kuid ravi on pikaajaline ning eeldab patsiendi ja arsti head omavahelist koostööd. Peaksite end regulaarselt, ~iga kahe kuu tagant arstile näitama, et arst saaks vajadusel ravi korrigeerida.