abi oleks vaja 26.01.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Olen 22 aastane noormees, probleem selline, et peenise peal nahk kuivab, nagu oleks mingi lööve(külmast hakkab nägu nahka ajama aga mitte nii nagu sealt pealt). Suguelu on püsipartneriga. Vasakule pole pannud ka. Kasutasin vahepeal, mingit spermat tapvat kondoomi, mis pidi usas vist keelatud olema (contex vms.) milles võib olla probleem?

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Usun, et põhjus peitub kasutatud kondoomis, kuid pole võimatu, et alanud on ka mõni nahahaigus. Kui lööve ei taandu, tuleks ennast nahaarstile näidata.