mis teha? 22.01.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere,

mind vaevab üks piinlik mure....nimelt olen pea kogu elu olnud ülekaaluline(olen 19 praegu) ja selle pärast nt suvel on jalgevahe, kust kintsud kokku hõõrdusid, natuke valuliseks ja hauduma läinud. Ja nüüd olen kaotanud hulga oma kaalust, aga mind häirib see, et koht kus kintsud n-ö kokku puutusid, on nahk nagu tumedam, nagu määrdunud, natuke lillakas, nagu rant oleks.Tahtsin küsida, et kas oleks võimalik naha olukorda kuidagi parandada. Palun, ükskõik mida, peaasi et aitaks.Sest päevavalguses ei julge ma seksida just sel põhjusel:(

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Kui on rant, on võimalik, et selles piirkonnas eksisteerib kroonilisena nahapõletik, mis võib olla tingitud seentekitajast. Seeneravimi saamiseks tuleks pöörduda kas perearstile või nahaarstile.