seen varvaste vahel 07.01.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere
Olen 18-19 nadalat rase ja mul on tekkinud varvaste vahele arvatavasti seene haigus. Varbavahed ketendavad nahast on lõhenenud ja on valulikud. Kas rasedad võivad kasutada seenehaiguse mingit ravimit ja kas neid saab osta ka käsimüügist?
Jään ootama teie vastust
Ette tänades
Anja

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

On olemas ravimeid, mis on lubatud ka rasedatele, kuid need on retseptiravimid.