karedad ja lõhenenud nahaga näpud 07.01.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere. Olen juba pikemat aega väda hädas oma kätega. Hetkel lapsega kodus, väga sageli tuleb pesta ta asju ja üldse koristada, kummikinnastega seda teha ei saa. Sõrmeotsad on kogu aeg katki, karedad ja nahka tuleb maha. Määrin neid pärast igakordset märjaks saamist, kemikaale kätega ei katsu, v. a. siis pesuseep, lasteseep, Fairy ja vahel MiniRiski pesupulber. Olen kätele proovinud määrida selliseid rasvaseid kreeme nagu Decubal, Nivea, Helosan, Linola, Essex, apteegist Kätemäre jne jne...miski ei aita. Palun soovitage vahendit, mis aitaks.
Ette tänades Ingrid

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Tulge vastuvõtule, sest Teile vajalik ravim on retseptiravim.