nahk korrast ära.. 06.01.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

umbes nädala eest hakkas paremal käel nahka kooruma nii kui vett sai,nüüd ostsin kindad et kaitsta kätt vee eest aga ei miskit sama lugu.ennem pole kunagi miskit sellist olnud samuti on tervis muidu korras...ja teisel käel pole mingit probleemi-kannatab nii vettt kui nõudepesuvahendit.kasutan kogu aeg kätekreemi mis on lemon juice and glycerine.peale selle kreemiga määrimist on hea aind kuini veega kokkupuuteni....samas on nõudepesuvahend selline mida olen ennem ka kasutanud ja siis polnud mingit jama...tänan vastamast

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Peske toidunõud topeltkinnastega- all puuvillakinnas (saadaval apteegis) ja selle peal kummikinnas. Käte kreemitamiseks kasutage Linola Fett N-i (apteegis saadaval) ning kui see ei aita, tulge nahaarsti vastuvõtule.