skinoren+isepäevituv spray 03.01.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Kas koos Skinoreni ja Dalacin T 'ga võib kasutada samal ajal isepäevituvat sprayd (Garnier Ambr Solaire express tanner, see on ühe korrapäevas peale kantav, õline)? Skinoreini ja Dalacin T'd hakkasin alles eile kasutama, kaks korda päevad.
aitäh, Kaire.

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Võib küll kui nahk talub isepruunistumist soodustavat vahendit.