seenhaigused 11.12.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Millised võivad olla limaskesta seenhaiguse tekkepõhjused, kuidas seda vältida ja millised on kodused ravivõimalused. Kas klotrimasool on retseptiravim ning kas seda võib välja kirjutada ka perearst.

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Millistest limaskestadest jutt käib? Klotrimasool on retseptiravim ja seda võib välja kirjutada ka perearst.