näonaha probleemid 29.11.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere! Ma ei osanudki tegelt oma probleemi yhegi kategooria alla liigitada,aga äki saate aidata. Mul on hästi kuiv ja probleemne näonahk. Samuti esineb vahetevahel,eriti talvel kuperoosat. Suvel kasutasin iseprrunistavat piima ja see tegi näonaha väga pehmex ja heax,ka vistrikud kadusid nagu võluväel.Olen proovinud igasuguseid kreeme aga miski pole sobinud ja seega tahaxingi kysida,kas näitex ihupiima võib ka näol kasutada?

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Et teile täpsemini vastata, peaks neid probleeme ikka nägema.
Kui olete leidnud ihupiima, mis ka näole sobib ,siis arvan ,et pikaajaliseks kasutamisks see siiski ei sobi. Pöörduge konkreetse nõu saamiseks nahaarsti poole.