valged laigud kehal 28.11.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere,
Mul tekivad kehale (seljale ja rinna piirkonda) aeg-ajalt sellised väikesed valgemad laigud. Abi olen saanud rohust, mis kirjutati mulle välja u. 10 aastat tagasi ja selle põhiline toimeaine oli urotropin (lisaks äädikhape ja glütseriin). Apteegist kuulsin, et sellist ainet meil enam ei müüda. Kas sellele on mingit efektiivset aseainet? Olen proovinud määrida neid laike ka nt. nizoraliga, kuid see pole tulemust andnud.

tänan,
Kertu

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

See on kliiketendustõbi, mis peaks ravitav olema ka teiste seenevastaste vahenditega. Ravimi kirjutab teile välja nahaarst või ka perearst.