lööve suguelundite piirkonnas 06.11.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Olen 20-aastane neiu ja kaks päeva tagasi tekkis niiöelda üleöö suguelundite ümber tugev lööve, lööbega pind on ühtleselt punane, valulik ja väga selge piiriga/kontuuriga, esineb ka kestendust. Partner on kindel ja püsiv, ei oska seda löövet kohe kuidagi millegiga seostada.

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Tulge vastuvõtule, sest ainult Teid nähes on võimalik midagi diagnoosida.