genitaalherpese uuring 28.10.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Sooviksin tutvuda uuringuga, mida tehti 3 kuud Valtrexi tablette söönud patsientidega. Äkki oskate soovitada mõnda veebilehekülge?

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Ei tea mis uuringust juttu on. Eesti osales kliinilises uuringus, mille käigus kroonilise retsidiveeruva genitaalherpesega patsiendid said ravi Valtrexiga 8 + 12 kuu jooksul. Selle uuringu kokkuvõte on avaldatud ajakirja Hippocrates viimases numbris.