naha haigus 23.10.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Mind on vaevanud päris kaua üks mure-nimelt mul on vasakul pool peas mingid sünnimärgi moodi laigud.sünnimärgid need vaevalt on sest ümbert on nagu pruun ja sees on valge suur laik mis oleks nägu mäda punn aga pole ka.nahast kõrgemal ja on peas olnud päris mitu aastat juba
ewelyn

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Tallinnas, Hiiu 39 ,Nahahaiguste Polikliinikus konsulteeribt selles küsimuses dr.Ave Vahlberg. Võtke palun number tema vastuvõtule.