Lööbe 17.10.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 16 aastane tüdruk, ja mures lööbega. Mure selline, et näopeale, eriti põskedele tekib punetus, millega kaasneb ka naha kuivamine, ja katsudes oleks tegemist nagu kärnaga, Kaksnädalat on kärnas nägu, ja siis jälle kaks nädalat normaalne, millega võib tegu olla.Millised võiks olla ravimid. Palun aidake. Äkki saadate mulle vastuse ka mailile juhlad@hot.ee
Tänan teid.

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Soovitan siiski vastuvõtule tulla, sest esiteks selle kirjelduse alusel võib kõne alla tulla mitu haigust ning teiseks teile vajalikud ravimid on retseptiravimid.