sage kreemitamine 02.10.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

olen noor naine kes soovib lillasid rasedusarme kehal vähendada.Kuidas mõjub nahale ja armidele kui hommikul ja õhtul panen erinevaid rasedusarmidele mõeldud kreeme ja lõuna aeg näiteks nisuiduõli mis pidi ka aitama?Kas see ei ole karuteene nahale ja ei ole nahale kurnav ja kas sel viisil on lootust et armid kiiremini paranevad?
Ette tänades Marju.

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Kui erinevad kreemid ei ole ette nähtud kombineeritud kasutamiseks, ei ole õige neid omaalgatuslikult kombineerida, kuna pole teada tekkivad keemilised reaktsioonid. Kui kasutate ühte preparaati korraga, on ka probleemide tekkel selge,mis vahend on probleemi põhjustajaks ja samas, kui toime on hea, on teada, millega jätkata.