probleem nahaga 22.09.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere

Tarvitasin rasestumisvastaseid tablette ligikaudu 6 aastat. Kui tablettide võtmise lõpetasin, muutus nahk väga kehvaks (enne tablettide võtma hakkamist nahaga probleeme ei olnud). Näole ja turjale tekkivad vistrikud, eelkõige valged vistrikud mis eritavad valgutaolist ainet. Tablettide võtmise lõpetasin ligi aasta tagasi, kuid seni pole nahk veel normaalseks läinud. Olen proovinud erinevaid vitamiine, kuid miski ei aita. Tõenäoliselt on tegemist siiski sisemise probleemiga ja siit ka küsiks Teilt nõu, mida võiks tarvitada või peale määrida et nahk taas normaalseks muutuks.

Murelik noor naine (24 a)

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Pöörduge nahaarsti poole, kes kirjutab teile välja aknevastase kreemi(d), mille kasutamisega akne nähud tasapisi taanduvad.