Wartner 13.09.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Sügis käes ja soolatüügas ka sõrme peal jälle tagasi. Käisin kevadel nahaarstil, külmutamas ja suvel oli rahu majas. Kevadel oli see tüügas hästi suur ka.
Nüüd olen üritanud Duofilmiga tegeleda (mitu nädalat juba), aga tulemust ei paista kusagilt. Otsingu kaudu leidsin, et on olemas ka koduse külmutusravi vahend Wartner. Kui palju see orienteeruvalt maksab ja kuidas seda kasutada?

Ette tänades: Diana

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Preparaat maksab umbes 250 krooni. Ühte käsna töödeldakse külmetusaplikaatori abil ühel korral (täpne juhend preparaadi infolehel olemas). Vajadusel võib sama käsna töödelda 2 nädala pärast uuesti. Ühest balloonist jätkub 10 protseduuriks.