acne 10.03.01 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Acne ,. kestus17 aastat.Praegu tarvitan Harmonet ja Doxycyclini juba 2kuud.Tulemust ei ole,nahk väga rasune,pustulid ja paapulid tekivad lõua ja kaela piirkonda.naistehaigusi pole.Kas on lootust acnest vabaneda?Olen 31a naine,2lapse ema.

Arst vastas:

dr Terje Kukk

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Akne on ravitav haigus.

Momendil on Teil ravi juba alustatud. Kindlasti rääkis teile ravi ordineerinud arst, et see ravi on pikaajaline ( 6 kuud, vajadusel rohkemgi). Ravitulemustest saame rääkida ehk pärast kolmandat ravikuud.

Olge järjekindel.

Edu tuleb.