Mure 21.08.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere,

Mul oli seenhaigus (kandidoos). Umbes 2 nädalat tagasi algas. 1,5 nädalat tagasi kirjutas arst kreemi välja ja olen kuni tänanseni määrinud. Praeguseks on nagu üle läinud , kuid eesnaha ots on kuidagi kuiv ja eesnaha üle peenise tõmbamisel tekivad haavandid. Kas see on seenhaigusest? Ja millega tuleks määrida? Olen ise määrinud saialillesalviga, aga erilist tulemust pole.

Ettetänades,
L.O.

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Soovitan korduskonsultatsiooni arstile, kes Teile ravi määras.