Rinnakarvad 11.08.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere. Olen 18. aastane neiu. Paar aastat tagasi tagasi hakkasid mul rinnanibude ümber karvad kasvama. Need ei ole küll tihedalt, kuid need on pikad ja tumedad ning väga häirivad, kuna lase mul enam saunaski vabalt tunda. Mida saaks teha nende kõrvaldamiseks? kas neid pintsettidega tohib välja kitkuda? siis oleks pikemalt rahu ja see ei võtaks ka aega, aga rinnad on ju nii hellad kohad, kas see mulle kahjulik ei oleks? Raseerima ei taha hakata, siis lähevad veel tihedamaks. Kas on võimalik neist üldse omal käel vabandeda? Aitäh

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Ei usu, et nad raseerides tihedamaks läheksid. Soovitan antibeebipillidest kasutada Diane 35`t. Retsepti saate günekoloogilt. Ka talle võiksite oma muret kurta.