Päike ja vistikud 31.07.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Päevitamisel tekivad õlgadele ja käsivarte tagakülgedele väikesed nahavärvi punnid, kui mõnda suuremat pigistada, siis tuleb valget eritist. Kas on tegemist higistamisest tekkinud liigse rasueritusega ja milline on võimalik ravi?
Ette tänades

Linda

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Analoogset pilti võib esineda mitme nahahaiguse korral. Soovitan vastuvõtule pöörduda, et saada diagnoos ja adekvaatne ravi.