Suguhaigusest 12.06.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere, probleem niisugune, et vahest harva tekib peenisepea peale punased laigud ja ma ei maleta, kas ka samal ajal voi erineval, tekib vahest eesnaha valiskyljele haavandid, nagu oleks nahk liiga kuiv ja nahk loheneks. Siis vahete-vahel kaivad niisugused tugevad, mis kestavad voibolla 10sec, valud kusejuhas paraku ja munandite vahel. Aga motlesin, et need on poiekividest voi midagi sellist. Ma ei maleta millal see algas voi-olla aastaid tagasi. Kunagi kaisin ka Hiiul kontrollimas, aga midagi ei leitud. Peale seda olen olnud yhe partneriga. Ja kuna otsest pikaajalist vaeva ei ole olnud, siis pole ka arstijuurde sellega poordunud. Aga nyyd lugesin yhte kommentaari ja vaike kartus tuli sisse, et voibolla, on midagi valja ravimata jaanud.
Tanan

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Kardan küll, et Teie pole kirjeldatu viitab haiguslikule seisundile ja seda tuleks kindlasti ravida.