pöördumine arsti juurde!? 02.06.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Kui on tekkinud kahtlus suguhaiguse suhtes, kas peab pöörduma perearsti juurde või on võimalus ka otse kuhugi minna?

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Suguhaiguste esinemise kahtluse korral on võimalik pöörduda otse dermato-veneroloogi vastuvõtule. Selleks pole vaja mingit saatekirja. On vajalik ainult eelnevalt kokku leppida visiidi aeg.