probleem 01.06.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

kas tartus on nahaarste, kelle juurde on võimalik minna tasuta? mul on akne ja ma tahan sellest vabaneda. mu enesehinnang on ka langenud ja ma ei saa kanda enam oma lemmik riideid.
ette tänades,
abitu

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Lausa tasuta dermatoloogi vastuvõtule ei pääse. Tartu Ülikooli Kliinikumis on visiiditasu 25-50 EEK. Erakliinikutes on vastuvõtutasud kõrgemad.