moodustised lapse nahal 14.05.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Mu 6 aastasel tütrel tekkis ca pool aastat tagasi põse-kaela piirkonda nahale väike 1 mm läbimõõduga läbipaistev moodustis (nahast kõrgem). Nüüd on see juba 5-6 korda suurem, läbipaistmatu ja punane. Lisaks on samasuguseid moodustisi tekkinud veel peanahale ja tüdruku alakehale. Millega võiks tegemist olla ja kuhu pöörduda, kuna asi teeb suurt muret. Ette tänades.Toomas

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Ilma nägemata on midagi raske õelda. Võiksite pöörduda dr.Vahlbergi poole, kes võtab vastu Naha-ja suguhaiguste Haiglas Hiiu 39. Info tel.6706829 ja reg.6706829.
S.Liiv