Venitusarmid 08.05.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on selline mure, et mul on puusadel venitusarmid. Olen 17 ja need tekkisid umbes 1,5-2 aastat tagasti. Kas ma peaksin nahaarsti poole pöörduma selle murega?Kas on neist ültse võimalik kuidagi lahti saada? Kui on, kas siis tuleb kasutada mingeid kreeme või on mingid muud võimalused olemas?

Tänan, ootan teie vastust.
Katrin

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Lugupeetud Katrin!
Kahjuks ei ole olemas spetsiifilist ravi. Mõningast edu võiks oodata armide taandumist soodustavalt kreemilt Contratubex (apteegi käsimüügi preparaat). Samuti võiks proovida kosmeetikasarja Gernetik vastavatoimelist kreemi.

S.Liiv