punnid naha all 27.05.02 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on selline probleem, et aeg-ajalt tekivad nina sõõrmetele sellised "naha alused" punnid, rohkem nagu väikesed kühmud, punased ja peale vajutades on valus. Millest need tingitud on? Ja kuidas takistada nende taasilmumist?
aitäh!
Karin

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Lugupeetud Karin!
Võimalik, et tegemist on aknepuhuste sügavate vistrikutega.Täpsema vastuse saaksite dermatoloogi vastuvõtul.
S.Liiv