Lööve jalal 10.04.17 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Mis see on ja kas peaks minema arsti juurde?Nahk tuleb maha ja vere villid on..,siis kaob ära ja möne aja pärast tuleb uuesti

Arst vastas:

Kristi Abram

dr Kristi Abram

Dermatoveneroloog

Tere!
Sarnast löövet võib anda seenhaigus jalal või ekseem. Seenavastast kreemi saab osta apteegi käsimüügist (nt. Lamisil, Klotrimazool vm). Võite proovida nädal aega kasutada seenevastast kreemi, kui läheb paremaks, siis jätkate, sest nähtavasti on tegemist seenhaigusega.
Kui paremaks ei lähe, siis on nähtavasti tegemist ekseemiga. Kuna ekseemiravimid on saadaval retsepti alusel, tuleks sellisel juhul siiski pöörduda arsti poole.
Lugupidamisega,
Kristi Abram