Mustad täpid küüne all ja nahakuivus 12.08.10 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere! Mul on mure. Mul on näpu otsas, küüne all mustad täpid ja nahk on väga kuiv ja kõva. Algul mõtlesin, et niisama nahk kuiv ja vajab kreemitamist, aga tundub, et see on ka teisele sõrmele nakanud. Mulle tundub, et see laieneb. Ja kergelt valutab ning külmaga külmetab. Kui käsi pesen, siis läheb see veega eriti inetuks. Mis see võiks olla ja kuhu ning kelle poole pöörduda? Palun aidake ...

Arst vastas:

dr Karin Hussar

Dermatoveneroloog

Tere,
palun pöörduge nahaarsi vastuvõtule, kes vaatab Teid üle ja vajadusel määrab ka ravi. Ehk on tegu küüne all oleva viirusliku tüükaga ("soolatüükaga"), kuid ilma patsienti nägemata, on raske diagnoosi panna.
Lugupidamisega,
Karin Hussar