Punane laik 16.02.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Kaks päeva peale solaariumis käimist tekkis kõhule punetav u 1,5 cm läbimõõduga laik, mis on muust nahapinnast veidi kõrgem ja algul ka veidi sügeles. Kas seda peaks nahaarstile näitama, kui iseenesest paari päeva jooksul ei kao? Või peaks midagi peale määrima? MIda?

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Kui nüüdseks on lisandunud veelgi lööbeelemente, peaksite nahaarstile minema.