rsavased juuksed 12.02.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Kas pead võib iga päev pesta? Mul on selline tunne, et mida rohkem ma pead pesen, seda kiiremini juuksed rasvaseks lähevad. Ka ei ole ma leidnud veel ühtegi šampooni, mis mulle sobiks. Alguses tundub kõik ok olevat, kuid varsti hakkab pea sügelema ja tuleb ka kõõm. Kas peaks mingeid erivahendeid (rohud, ravimtaimed jne.) kasutama?
Ette tänades!

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Mõni inimene ei või pead iga päev pesta. Peske pead vahetevahel leiva leoveega või apteegi kreemi Humektaaniga.