nahaprobleemid peale sünnitust 26.01.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere!
Peale sünnitust on mul tekkinud probleemid nahaga. Käsivarred ja küünarnukid on muutunud eriti kuivaks, kestendavaks ja punaselaiguliseks, samuti on seljal üks selline koht, jalasääred on väga kuivad, karedad, kestendavad, kätest rääkimata. Ka näonahk, eriti nina ja põsed kestendavad ja on punasemad. Nahk on tundlikum kui muidu, kreemidki, mida varem kasutasin, ei sobi.
Millega võib olla tegu, kas see läheb iseenesest ajaga üle, kui lõpetan rinnaga toitmise? Ette tänades Riin

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Arvan, et tegemist ei ole lihtsalt nahakuivusega vaid nahahaigusega. Peaksite pöörduma nahaarsti poole.