Lapsevanem 12.01.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Noormes 20 astane, Vistriku moodi punnid, osad mädased osad punased,midagi ei aita, tehtud naha test-sisaldab mingei olluseid.
Proovitud erinevaid asju. näopeale määrida, oma verd ühest kohast teise süstimine jne Ainuke mis natuke aitas oli küüslaaugu mahl. Tallinnas pidi olema arst .ravi maksumus ~8000 krooni tabletid hulk pidi sõltuma patsiendi kehakaalust. Pakkuge variante.

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Nimetatud ravim on Roaccutane, mille kohta võiksite täpsemalt lugeda internetist aadressil www.Roche.ee/akne. Preparaati kasutatakse raskema akne raviks. Nimetasite, et tehtud on ka mingi nahatest. Kui see test näitas nahalest Demodex folliculorum´i olemasolu, on ravitaktika teistsugune kui tavalise akne puhul.