sügeliste ravi 16.12.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Ma oletan, et minul tekkinud lööve võib olla tingitud sügelistest, kuigi kontakti sügelistehaigega ei tea olevat. Olen kannatanud umbes kuu aega naha sügelemise tõttu. Algul tekkisid käsivartele punetavad väikesed sügelevad täpid, nüüd on neid praktiliselt üle kogu keha v.a. nägu. Allergiavastased rohud pole sügelemist vähendanud. Teised pereliikmed pole haigeks jäänud. Mida teha ise ja millega võiks ise ravida või tuleks minna nahahaiguste arsti juurde?

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Loomulikult oleks tark tegu pöörduda nahahaiguste arsti vastuvõtule.