punnid 20.10.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

tere!
olen 16 aastne tüsruk ja ma thatsin küsida, et mis on põhjuseks, et mul on tekkinud rinna peale väikesed punnid (nagu vistrikud) mis kohati sügelevad. on see tavaline nähtus või peaksin arsti poole pöörduma.
Ette tänades, Merike

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Kui Teil on "sügeleva iseloomuga punnid" rindkerele, siis tuleks igal juhul pöörduda arsti vastuvõtule.