Vinnid / vistrikud näol 25.05.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere.
Eelmis aasta sügisel hakkasid mu näole vistrikud tekkima, puhastain küll nägu puhastus vahentitega aga sellest polnud kasu eriti. Nüüdeks on asi stabiilne, st pole hullemaks läinud ega ka paremaks läinud. Mis te soovitaksite mul teha - olen 17. aastane noormees.

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Soovitaksin Teil vastuvõtule tulla, et määrata Teile sobiv ravikombinatsioon.