Vill (Suuhaavand) 19.05.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere! Selline probleem, et nädalapäevad on suus üks valge vill. Valutab ja kamestaadi ravi ei aita. On läinud suuremaks (2-4 mm) ning süüa ja jooa ei lase. Mida teha? Kas on mingisugust ravimit või peaks minema arsti juurde?

Tänan
Ants

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Tõenäoliselt on tegemist külmavilliga e. aftiga. Loodetavasti järgmise nädalaga toimub paranemine. Kui ei, võiksite nahaarsti poole pöörduda. Hea valuvaigisyava toimega on Mundisal geel (apteegi käsimüügis).