jama kubemes 03.12.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Avastasin äkki, et mul on punased laigud kubemes. Millele tulevad otsa valged täpid. Ma ei tea milles probleem on. Kas on võimalik et karvad on naise n.ö tussust tulnud mahlaga või eritisega koos olnud ja nüüd on mingi lööve?

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Kahjuks sellise kirjelduse alusel diagnoosi panna ei saa. Peaksite siiski nahaarsti vastuvõtule pöörduma.