kublad nahal 12.09.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

tere olen 23 aastane noormees. mul tekivad nahale nagu nupud mis sügelevad ja on punased. kui võtan allergia ravimit(Zütreks), siis sügelust ei teki, nii kui lõpetan ravimi võtmise tekib taas sügelus. perearst ei osanud öelda millega tegemist on soovitas pöörduda suguhaiguste arsti poole.

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Soovitan tulla vastuvõtule, kui nahal midagi näha on. Sellise kirjelduse alusel ei ole võimalik midagi arvata.