Punased täpikesed 19.05.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Eelmise aasta sügisel avastasin oma käsivartel verevalumi taolised täpikesed, neid ei olnud siis eriti palju, aga nüüd on need samad alles sama koha peal ja neid on nii palju juurde tulnud. Eriti on nad käsivarte ülemisel sisepinnal.
Mis need olla võivad?
Ette tänades Katrina

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Teie kirjelduse alusel on raske midagi arvata. Oluline oleks teada ka Teie vanust. Soovitan siiski vastuvõtule tulla, sest samamoodi võib välja näha mitu erineva kuluga nahahaigust.