Peenis ja munandid 14.01.22 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere
Mure poisslapsega
Laps saab märtsis 4 aastaseks
Ei lase katsuda enda suguelundit pesemise ajal ega ka muul ajal . Hakkab nutma. Kui küsin kas on valus - eitab
Mis võib olla probleem ?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kahjuks ei oska ma selle info alusel Teile nõu anda.
Mida saan soovitada - peaks vast rääkima perearstiga (keda ta loodetavasti teab ja tunneb) ja tegema tervikliku läbivaatuse, mis sisaldaks ka suguelundite läbivaatuse. siis saab edasi mõelda.
Ise saate poisile seletada, et ka suguelundeid peab eraldi pesema, ka eesnaha alust, ja siis saaks koos ehk asjad üle vaadata.
Aga - laste pool pole minu erikompetents ja kindlasti suudaks hea perearst ja lastearst selle mure minust paremini lahti muukida.