Ikka eesnaha kitsenemine 05.12.21 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tahaksin veelkord asja täpsustada. Aastaid tagasi tegite mulle selle operatsiooni Tallinnas. Nüüd on sama lugu. Te väitsite, et kui on ka välismaine kindlustus (antud juhul Soome Vabariigi oma), siis saab ka seda rahvusvahelist kaarti kasutada. Mulle aga väidetakse, et seda kasutada ei saa. Kuidas seda siis mõista. Täpsustus veel, et registratuuris väideti operatsiooni maksumuseks ca 500.00 eurot. Arst väitis 720.00 ja hiljem helistaja väitis juba 720.00´+ tuimestus 90.00+ mingi iluravi.... Hinnakiri on üks ja tegelik hoopis teine. Ehk saaks kuidagi Teiega ühendust ja konsulteerida. Tänan

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Kahjuks mina enam kümmekond aastat operatsioone ei tee. Seega siin ma teid lõpuni aidata kahjuks ei saa. Küsige eri haiglatest - PERH ja Ida-Tallinna Keskhaigla vast esimese valikuna.
Kui soovite ikkagi vastuvõtule tulla, siis meestekliiniku sekretariaat aitab.