Punased triibud reie sisekülgedel 13.05.20 / Meestearst

Külastaja küsib:

Need triibud on olnud umbes pool aastat ja on munandite kõrval, reie sisekülgedel. Siis hakkas ka suurem higistamine seal kandis. Millest võivad need tingitud olla? Ning üleeile tundsin, et süda puperab ja oli õhupuudus. Tehti EKG ja ja kopsupilt ning mõõdeti hapnikutaset ja vererõhku, kõik oli korras. Südame puperdamine kadus ära, kuid peenisel ei teki erektsiooni. Üldiselt mul tekib see väga kiirelt. Kas see võib probleemiga seotud olla?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Vanus on 21 eluaastat! Kirjelduse alusel tundub peamine olevat ärevushäire. Mis selle põhjused on, tuleks teil endal püüda aru saada. Triipude osas kahtlustaks eelkõige armkudet. Nahapõletik ka variandiks. Ega suurt kaalu kõikumist pole olnud? Ilma läbivaatuseta ja täpsustava vestluseta siin kahjuks head nõu anda ei oska. Esmaselt soovitan selle murega siiski oma perearsti poole pöörduda. Erektsiooni mured on üldiselt kenasti lahendatavad!