Suguelu, seemnepurse 16.04.20 / Meestearst

Külastaja küsib:

Mure on selles, et olen enda Voodielu pärast mures.
Nimelt, naisterahvastega koos olles, ma ei kesta ja tulen väga ruttu ära. Kui naine teeb mulle käega onaneerimist, kestan ma 5min.
Aga, kui viia enda peenis naise tuppe. Saades teha, kaks aeglast liigutust. Tulen ma kohe. Ja ei suuda seda kontrollida. Natukene peale esimest korda oodates, ja üritades uuesti, kordub sama asi põhimõtteliselt uuesti.
Ja see on nüüd saanud, meie suhtes suureks probleemiks.
Mis selle vastu teha, või mida tuleks teha?

Nimelt, hakkasin ma üpris varakult nooruses ka onaneerima. Oma esimese neiuga 18a tulin ma kh kohe, mõtlesin see ebaregulaarne suguelu.

Aga nüüd, kui olles enda tüdrukuga ja üritada igapäevaselt seda teha, siis ei muutu mitte midagi. Vahepeal, nagu kadus see probleem, aga samas teinehetk on see tagasi.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Seemnepurske kiirus on suurel määral paika pandud inimese närvisüsteemi eripärana. Sõltub muidugi mingil määral ka partnerist. Samuti vahest vahekordade vahel. Haigustest/eripäradest võivad mõjutada veel muutused hormoonide tasakaalus ja ka põletik sugutraktis.
Haiguseid saab ravida. Närvitüübi eripära aitab kontrollida spetsiifiline ravim. Seega on lahendusteed olemas. Tulge vastuvõtule!