Punased täppid peenisel 14.06.19 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tervist olin vahekorras oma uue partneriga ja me ei kasutanud kondoomi. Järgmine päev märkasin pisikesi punaseid täppe oma peenisel esimesed korral oli meil muidugi ok aga siis mingi aja tagant hakkas ka naine kaebama tuppes valu ning seejärel tekkisid mulle kah punased täppid. Hetkese seisuga peenis õrnalt nagu valutaks. Millega seda ka ravida?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Iga inimese mikrofloora on erinev. Kui oli uus partner ja seks ilma kaitseta, siis on leid oodatav. Pildi pealt näha kerge põletik ja lümfirakustiku aktivatsioon. Kui mured nädalaga ei taandu või korduvad, siis tasuks ikkagi vastuvõtule tulla. Enne vsiiiti soovitavalt peenist 24t mitte pesta - siis saab vajadusel kohe ka testid teha. Kui meie kliinikusse, siis ka esmaskusi kaasa! Seni normaalne hügieen.