Suguti põletik 25.10.18 / Meestearst

Külastaja küsib:

Kunagi opereeriti mul fimoosi. Allapoole jäi kida. Selle ühinemiskohas peenise peaga tekkis lõhe, mille kaudu on ilmselt tekkinud põletik.
Suguti pea on natuke paistes, hell ja valulik. Takistab urineerimast. Mu töö on liikumist nõudev, aga käimine on sageli valulik.
Paar tumedat täppi pildil on ilmselt aluspükstest eraldunud riide ebemed, mis on sinna kinni jäänud.
Arsti juurde pöördumine on mul võtnud mitmeid kuid, ilmselt olen sellega vea teinud, sest paistab, et iseenesest ei parane.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

See leid päris kindlasti ise ei taandu! Esimese asjana tuleb välistada peenisevähi võimalus! Kui see välistatud, saab kõneleda põletiukuravist. Kiiresti uroloogi vastuvõtule! Võite alustada perearstist, kes saab paluda kiiret visiiti.