Alakõht 24.04.17 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,küsimus oleks jätmine.
Tunnen alakõhus vasakul pool valu, kui tegeleda oma asjadeg siis ei tunne seda justkui.kui niisamuti olla siis tajub ära,valu siis selline tuim,nagu miski häiriks.
Küsimus oleks milleg tegu võiks olla,kuidas ravida v kuhu pöörduda?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Keeruline öelda. Koht, millele osutate seob reit kehaga. võimalik, et olete mõne liiduse ära venitanud. Sama koha peal on ka veresoonte joonise muutus. Samas, viimane on pindmine muutus, mis häiringut ei tohiks anda. Minu soovitus on juhul kui probleem püsib üle kuu aja pöörduda perearsti vastuvõtule. Siin peab esmalt läbivaatuse tegema, siis saab edasi minna. Suure tõenäosusega tõsist muret siin taga ei ole.