Fibroplastiline muutus 08.05.15 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere,olen käinud mitmel korral Tallinna Meestekliinikus vastuvõtul oma probleemiga.Viimane kord 6.04.15 Dr.Vihljajevi juures,kes pani diag.Fibroplasiline suguti muutus.Olen nüüd üle kuu aja tarvitanud ravimit Potaba Glenwood.Praegu mingit paremuse poole muutust veel ei näe.Seda selgitas ka arst,et ei pruugi aidata,seega oleka minu küsimus,et mis hinnaklassi jääb operatsiooni tegemine?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Minu esmane küsimus, et kas muutus häirib seksuaalelu. Kui ei häiri, siis mida vähem peenist puutuda seda parem. 90% selle haiguse, osadel juhtudel ka eripäraga, meestel pole operatsiooni vaja. Kui ilma ei saa, siis tuleb pöörduda uroloogi vastuvõtule ja kui aeg peale ei suru ja kindlustus olemas, saab operatsiooni tehtud ka tasuta.