Suguti ümbermõõdu suurendamine 23.12.11 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere, Margus

Olen 27-aastane noormees ja minu probleemiks on suguti ümbermõõt. Hetkel on see otsast 12cm ja alt juure juurest 13cm (keskmine siis kuskil 12,5cm). Kas on kuidagi võimalik ohutult oma peenise ümbermõõtu suurendada 1-2cm? Pikkusega on kõik OK!
Olen lugenud programmist www.suur.ee ja erinevatest venitus aparaatidest. Mida neist arvate? Kas need lubatud ümbermõõdu tulemused on püsivad?
Kindlasti ei soovi kirurgilist lähenemist.
Ma tean, et see 12,5 on enam vähem, aga siiski on kindel soov suurendada ümbermõõtu.
Sooviks head nõu ja abi, kuidas seda teha ja kas see on reaalselt üldse võimalik.

Parimat soovides,
S.

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Aga mida need lisasentimeetrid teile annavad?
Raha ja energia lolluste peale kulutamise asemel tegelege probleemide põhjustega. Kui ise hakkama ei saa võin vajadusel head psühholoogi soovitada.