Peenise pärlpaapulid 21.04.11 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere!

Kunagi käisin arsti juures ja sain teada, et mul on peenise pärlpaapulid. Nüüd olen otsustanud neist vabaneda. Kuhu peaksin pöörduma ja palju selline protseduur umbes maksab?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Aga miks te peaksite täeiesti normaalset kehalises eripära ravima? Pärlpaapulid pole ohtlikud, ei sega seksuaalelu. Seega pole nende ´ravimisele´ mingit õigustust.